1396/11/22 يكشنبه

رئیس قوه قضائیه: مردم، امروز یکپارچگی و وحدت را به نمایش گذاشتند

رئیس قوه قضائیه حضور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن را نمایش اقتدار جمهوری اسلامی، یکپارچگی و وحدت ملت ایران به همه جهانیان عنوان و تاکید کرد که این حضور پاسخ محکمی به همه توطئه های دشمنان در طول همه سال های گذشته بود.

آیت الله صادق آملی لاریجانی در حاشیه راهپیمایی ٢٢ بهمن در گفت و گو با خبرنگاران افزود: هر ساله این اثر مهم در راهپیمایی ٢٢ بهمن مترتب است.
رئیس قوه قضائیه ادامه داد: خدا را شاکریم که امروز هم مانند سال های گذشته مردم با حضور گسترده و پرشورشان در راهپیمایی ٢٢ بهمن، بار دیگر اقتدار ملی کشور را نمایش گذاشتند.
آیت الله آملی لاریجانی به حضور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن، اشاره کرد و گفت: این حضور پاسخ مسلم، قاطع و قطعی به یاوه گویایی های دشمنانی است که قصد تفرقه افکنی دارند. مردم با هر عقیده ای در این راهپیمایی شرکت کرده و یکپارچگی و انسجام خود را به نمایش می گذارند.
وی اضافه کرد: مردم پای ارزش های انقلاب ایستاده اند و با صدای شیوای خود به همه دنیا اعلام می کنند که ارزش های انقلاب را رها نکردیم و بر سبک ولایت، رهبری و جمهوری اسلامی که رو به کمال می رود، با وجود همه تحریم ها و فشارها ایستاده و در برابر این تحریم ها مقابله می کنیم.
رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: مردم و همه مسئولان باید بدانند تا زمانی که وحدت و یکپارچگی و اتکا به خداوند وجود داشته باشد، به طور قطع پروردگار متعال این مردم را رها نخواهد و آنان را به عزتی که از عزت خودش است، می رساند.
در پاسخ به این پرسش که حدود ٤٠ سال است مقامات آمریکایی و رژیم غاصب صهیونیستی طلبکارانه با مردم ایران صحبت می کنند، این حضور چه پیامی می تواند داشته باشد؟ گفت: بهترین پیام، حضور یکپارچه ملت است که نشان می دهد مردم وحدت دارند و این فشارها که برای ایجاد انشقاق در میان مردم است هیچ اثری ندارد و اقتدار ملی ما هر روز تقویت و بهتر می شود و قدرت جمهوری اسلامی در صحنه بین المللی قابل انکار نیست.
رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: این همه اعتنایی که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا و اذنابش در منطقه نسبت به جمهوری اسلامی دارند بخاطر همین اقتدار است و مردم نشان دادند در صحنه حاضرند، بصیرت دارند و دشمن را از خودی تشخیص می دهند؛ بنابراین با وجود همه مشکلاتی که مسئولان موظف به رفع آنها هستند، در صحنه حضور دارند و از ارزش ها، استقلال و کیان ملت و همچنین از خط ملت و رهبری دفاع می کنند که این بهترین پاسخ به یاوه گویی های سلطه جهانی است.
آئین سی و نهمین گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران امروز با حضور پرشور و وحدت آفرین آحاد ملت ایران، مسئولان و مقامات کشور در سراسر ایران در حال برگزاری است.
همچنین بیش از پنج هزار خبرنگار و عکاس داخلی و خارجی، مراسم جشن انقلاب ایران را پوشش می دهند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما