1397/3/27 يكشنبه

تقدیر از فعالان قرآنی و فرهنگی سازمان قضایی نیروهای مسلح

از فعالان قرآنی و فرهنگی سازمان قضایی نیروهای مسلح مرکز در طی ایام ماه مبارک رمضان تقدیر شد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در مراسم دید و بازدید عید فطر در حسینیه شهید قدوسی این سازمان، ضمن تبریک این عید بزرگ و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان جهان گفت: عید به معنای برگشت به فطرت است؛ آن فطرتی که خداوند ما را با آن خلق کرد و در هنگام آفرینش، در خمیرمایه وجودی انسان گرایش به‌سوی خود را در آن قرار داد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهرامی با اشاره به دعای وداع ماه مبارک رمضان در صحیفه سجادیه گفت: خداوند این ماه را بر همه ایام، فضیلت داد و نزول قرآن و نور را در این ماه قرار داد؛ ماهی که فضیلت آن به‌اندازه یک‌عمر است.
وی افزود: خداوند بهترین سودها را در این ماه قرار داد ماهی که خواب آن عبادت، نفس آن تسبیح و شب و روز آن رحمت الهی است.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: در این ماه عزیز، دل‌های زیادی شکسته و اشک از چشمان نادمان و توبه‌کننده‌ها جاری می‌شود و بسیاری از انسان‌ها از بندگی دنیا آزاد و سعادتمند می‌شوند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهرامی گفت: امام سجاد (ع) دعا می‌کند که خدایا ما را از این ماه خارج کن درحالی‌که گناهی نداشته باشیم و سعادتمند شویم و بزرگترین بهره‌ها را برده باشیم.
در ادامه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی به خاطر اجرای مناسب برنامه‌های قرآنی و فرهنگی در طی ایام ماه مبارک رمضان تقدیر و تشکر کرد.
در پایان این مراسم، از فعالان قرآنی و فرهنگی حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی فراتی در بخش نمازجماعت و تفسیر قرآن، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رمضانعلی صالحی در بخش تشریح خطبه متقین نهج‌البلاغه و از خادمان و قاریان قرآن، آقایان مرتضی لبانی، عباس حاج ابراهیمی، حسین علی‌بخشی، صادق عسگری، صفر مقدسی و رضا بختیاری با اهداء لوح و جوایزی تقدیر شد.
گفتنی است که بخش‌هایی از مراسم قرآنی و فرهنگی سازمان قضایی نیروهای مسلح در طول ایام ماه مبارک رمضان، از شبکه قرآن و معارف سیما به نمایش درآمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما