1397/4/7 پنجشنبه

رئیس سازمان قضایی مازندران در مراسم بزرگداشت شهید بهشتی و یارانش:

آرمان‌های شهید بهشتی مبتنی بر استکبارستیزی بود

مراسم بزرگداشت شهید بهشتی و 72 تن از شهدای هفتم تیر سال 1360 با حضور نماینده ولی‌فقیه در مازندران، مسئولان و جمعی از مردم استان امروز پنجشنبه در مسجد جامع ساری برگزار شد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه آرمان‌های شهید بهشتی مبتنی بر استکبارستیزی بود، گفت: امروز و بعد از گذشت حدود چهار دهه از شهادتش باید این آرمان‌ها در جامعه ماندگار و زنده بماند.
حجت‌الاسلام احمدرضا پورخاقان افزود: این شهید بزرگوار همواره اعتقاد داشت که به‌رغم تمامی اختلاف‌ها باید وحدت عناصر درون نظام حفظ شود.
وی ادامه داد: در عصر کنونی و فشار هجمه‌های دشمنان بر نظام، این باور و اعتقاد مهم و بنیادین شهید بزرگوار بسیار چاره‌ساز است.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران گفت: نشان دادن اختلاف میان ارکان دولت باعث می‌شود ضمن تضعیف نظام، دشمنان راه خود را برای ضربه زدن به آن هموار ببینند.
وی موضع‌گیری سیاست خارجی شهید بهشتی در مقابل دشمنان به‌ویژه آمریکا را «سخت» توصیف کرد و ادامه داد: بیشتر دشمنی‌ها و هجمه‌ها بر این شهید به‌خاطر همین موضع‌گیری سرسختانه و محکم در مقابل آمریکا و ایادی‌اش بود.
به گفته رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران هیچ‌گاه ملت ایران و مسئولان نظام از مقوله حفظ استقلال کشور عقب‌نشینی نخواهند کرد تا تابع تصمیمات دشمنان شوند.
گفتنی است که حجت‌الاسلام عبدالوهاب قاسمی، حجت‌الاسلام عبدالحسین اکبری، حجت‌الاسلام عمادالدین کریمی بیژنی نژاد و عباسعلی ناطق نوری شهدای مازندرانی حادثه هفتم تیر هستند.
مازندران در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بیش از 10 هزار شهید تقدیم نظام کرده است که از این تعداد 82 شهید ترور هستند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما