1396/11/13 جمعه

تجلیل از بازنشستگان 40 سال گذشته سازمان آذربایجان غربی

طی مراسمی از خدمات 22 نفر از قضات و کارمندان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان آذربایجان غربی که در چهل سال اخیر به‌افتخار بازنشستگی نائل‌آمده‌اند، تجلیل شد.

در این مراسم، از همه بازنشستگان سازمان قضایی استان آذربایجان غربی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بازنشسته شده‌اند، دعوت و از خدمات ایشان تجلیل به عمل آمد.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان غربی در این مراسم، تجربیات گران‌بهای بازنشستگان را چراغ راه قضات و کارمندان شاغل دانست و اظهار داشت: تعهد، توان، خلاقیت و تلاش صادقانه و بدون ریای کارکنانی که سالیان دور در منصب قاضی و یا کارمند خدمت نموده‌اند به‌قدری باارزش و قابل‌تحسین است که امروز باید به‌عنوان الگوی رفتاری قضات و کارکنان شاغل قرار گیرند و از تجربیات ارزنده آنان برای بهبود کیفیت خدمت استفاده شود.
دکتر صمیمی از بازنشستگان سازمان به‌عنوان معلمان دلسوز سازمان یاد کرد و افزود: بدون اغراق باید بگوییم ما بسیاری از آموخته‌های خود را مدیون تعلیمات این عزیزان هستیم که با کمال اخلاص هرچه در توانشان بوده برای آموزش نیروهای تازه‌وارد به‌کار می‌بستند و امروز که از تشکیلات اداری دورافتاده‌اند ما وظیفه داریم از آنها یاد کنیم و اگر مشکلاتی دارند در حد توان رفع نماییم.
وی با تأکید بر لزوم پیگیری تأسیس کانون بازنشستگان سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: تا امروز تشکیلات منسجمی برای پیگیری امور بازنشستگان سازمان وجود نداشته اما خوشبختانه اخیراً حرکت بسیار خوبی شروع شده و قرار است کانون بازنشستگان سازمان راه‌اندازی شود.
در این مراسم از خدمات دو نفر از بازنشستگان سازمان آقایان «میراحمد رضایت» و «عسگر قاسم مسلک» که در بخش امحاء پرونده‌های راکد همکاری مؤثری داشته‌اند با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما