1396/10/19 سه‌شنبه

رئیس سازمان قضایی استان تهران تحسین کرد:

مدیریت نیروهای انتظامی و امنیتی در اغتشاشات اخیر

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران، مدیریت نیروهای انتظامی و امنیتی در اغتشاشات اخیر را مهم توصیف و آن را تحسین کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی فراتی در همایش «بسیج، اقتدار، قانونمداری و رعایت حقوق شهروندی» که در سازمان قضایی نیروهای مسلح برگزار شد، افزود: مدیریت فرمانده و مجموعه کارکنان نیروی انتظامی در حوادث و ناآرامی های اخیر به گونه ای بود که رئیس قوه قضائیه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و سایر مسئولان کشوری و لشگری از آن تقدیر کردند.
وی افزود: مدیریت چنین وقایعی اهمیت بسزایی دارد چرا که دشمنان مترصد فرصت برای سوءاستفاده از این مسائل هستند.
این مقام قضایی در ادامه، با اشاره به اینکه حدود یک سوم جرایم و تخلفات کل کشور در استان تهران رخ می دهد، تصریح کرد: باید برای کاهش جرایم و آسیب ها در سطح استان تهران تدابیری جدی اتخاذ و آسیب شناسی صورت پذیرد.
وی با تاکید بر اهمیت پیشگیری از وقوع جرم اظهار کرد: همکاران ما در سازمان قضایی نیروهای مسلح برنامه های خوبی را در راستای کاهش جرم در سراسر کشور اجرا کرده اند و این برنامه ها همچنان ادامه دارد، در همین زمینه به زودی همایش پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح استان تهران برگزار می شود.
فراتی اضافه کرد: اگر خروجی این گردهمایی ها و نشست ها تنها کاهش یک پرونده باشد، ارزشمند است.
وی با اشاره به ضروت افزایش آگاهی های حقوقی بسیجیان خاطر نشان کرد: عدم شناخت قوانین و آموزش کافی نسبت به قوانین و مقررات یکی از دلایل ارتکاب جرم است و باید در این زمینه تلاش بیشتری شود.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران با اشاره به نقش و تاثیرگذاری بی بدیل بسیج در کشور گفت: بی انصافی است که خواسته باشیم تاثیر سپاه پاسداران و بسیج را در انقلاب اسلامی و تامین امنیت داخلی و خارجی کشور نادیده بگیریم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما