1396/11/24 سه‌شنبه

قدردانی فرمانده انتظامی استان از اقدامات سازمان قضایی لرستان

فرمانده انتظامی استان لرستان به همراه چند تن از معاونانش با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان دیدار کردند.

سردار محمد مهدیان‌نسب فرمانده انتظامی استان، هدف از این دیدار را قدردانی از زحمات و اقدامات سازمان قضایی نیروهای مسلح استان لرستان در زمینه پیشگیری و برگزاری کلاس‌های آگاه‌سازی حقوقی و قضایی برشمرد.
وی افزود: زحمات فراوان سازمان قضایی نیروهای مسلح باعث شده که جرایم کاهش چشمگیری پیدا کند و کارکنان با مسائل روز قضایی و حقوقی آشنا شوند.
سردار محمد مهدیان‌نسب تأکید کرد: نگاه ما در نیروی انتظامی یک نگاه عدالت محور است و وفق قوانین و مقررات انجام وظیفه می‌نماییم.
فرمانده انتظامی استان لرستان همچنین هدف دشمن از نفوذ را ایجاد شکاف و گسست نسلی برشمرد و افزود: در حال حاضر تمرکز بر فضای مجازی است لذا باید مراقب باشیم و آموزش‌های لازم را به خانواده‌ها ارائه دهیم.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان نیز از زحمات و مدیریت نیروی انتظامی در طول حوادث اخیر در استان تشکر کرد و اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی هرگاه تفکر بسیجی حاکم بود در آن عرصه پیروز شدیم و خوشبختانه نیروی انتظامی استان با بهره گرفتن از این تفکر و مدیریت منطقی توانست این حوادث را به نحو احسن کنترل کند.
صیدمحمد محمودی افزود: در حال حاضر شاهد پلیسی انقلابی، ولایی و مقتدر هستیم که الحق و الانصاف با نیت خالص و پاک انجام وظیفه می کند و امنیت فعلی را مدیون زحمات این عزیزان هستیم.
وی قانون را ملاک عمل نیروهای مسلح دانست و افزود: سود رعایت قوانین و مقررات به خودمان و جامعه می‌رسد لذا از لحاظ آشنایی با مسائل حقوقی و قضایی، خودمان را تقویت کنیم تا خدای ناکرده در انجام مأموریت دچار مشکل نشویم.
سید اسحاق موسوی‌نیا دادستان نظامی استان نیز گفت: نیروی انتظامی ویترین نظام ما است که در همه اغتشاشات و توطئه های دشمن در معرض تهدید قرار دارد در چنین شرایطی باید تحمل و صبر داشته باشید و در زمان آرامش خود را تقویت کنید.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در اغتشاشات اخیر واقعاً صبورانه و مدبرانه عمل کرد، افزود: در این حوادث حتی یک تیر شلیک نشد و از دماغ کسی خون نیامد و نیروی انتظامی توانست همه چیز را کنترل کند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما