1397/8/14 دوشنبه

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:

نقش کلاس های آگاه‌سازی در کاهش نرخ جرایم در سپاه استان چشمگیر بوده است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و هیئت همراه با دادستان نظامی جدید استان کرمانشاه دیدار کردند.

سردار بهمن ریحانی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سیدسعید موسوی به‌عنوان دادستان نظامی کرمانشاه، از زحمات و تلاش های مجموعه سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمانشاه در راستای احقاق حق و برخورد متواضعانه و قانونی با متهمان تقدیر نمود و آن را برگرفته از شرع مقدس برشمرد.
در این جلسه که رئیس حفاظت اطلاعات و معاونان حقوقی، نیروی انسانی و مدیریت قضایی سپاه نبی اکرم(ص) نیز حضور داشتند، سردار ریحانی برخورد مودبانه و قانونی با مراجعان و متهمان را مایه دلگرمی و رضایت کارکنان نظامی از مجموعه سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمانشاه دانست.
فرمانده سپاه استان نقش کلاس های آگاه سازی را در کاهش نرخ جرایم در نیروهای مسلح استان و به‌خصوص سپاه بسیار حائز اهمیت دانست و خواستار برگزاری هر چه بیشتر کلاس های آگاه سازی شد.
وی گفت: بسیار از جرایم کارکنان کادر و وظیفه ناشی از عدم آگاهی و بی اطلاع بودن آنها از مقررات قانونی است.
سردار ریحانی سطح تعامل سازمان قضایی و سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه را در بالاترین حد ممکن اعلام کرد و افزود: امیدوارم با حضور دادستان نظامی جدید، این سطح از تعامل و همکاری روز به روز بیشتر شود.
سیدسعید موسوی دادستان نظامی کرمانشاه نیز ضمن تشکر از اقدامات مجموعه سپاه نبی اکرم(ص) در تعامل با سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: مجرمان جامعه هدف در سازمان قضایی نیروهای مسلح غالباً از مجرمان اتفاقی هستند بنابراین امیدوارم که با اتخاذ تدابیر مناسب در بحث پیشگیری از وقوع جرم با همکاری و تعامل هر دو نهاد، میزان جرایم در بین کارکنان سپاه به حداقل ممکن کاهش یابد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما