منوي اصلي
منوي اصلي
پيوندهاي مهم
پيوندهاي مهم
رهنمودهای ریاست قوه قضائیه
تاكيد رييس دستگاه قضايي بر ضرورت حضور فعالانه قضات در ايام نوروز

رييس دستگاه قضايي با تاكيد بر ضرورت حضور فعالانه قضات در ايام تعطيلات نوروزي ، گفت: هر چند در اين ايام ، محاكم وقت رسيدگي ندارند اما در مراجعي چون دادگاه كيفري استان و دادسرها لازم است، قضات كشيك ، حضوري جدي و مستمر داشته باشند تا در امور قضايي مراجعين خللي ايجاد نشود.

به گزارش روابط عمومي قوه قضاييه، آيت الله صادق آملي لاريجاني در آخرين نشست مسوولان عالي قضايي در سال 88،افزود: اين سال مملو از حوادث تلخ و شيرين بود كه در مجموع موجب تحكيم مباني نظام شد.

رييس دستگاه قضايي ادامه داد: هر چند حوادث ناگوار بعد از انتخابات احساسات عمومي را جريحه دار كرد اما با حضور فعال و آگاهانه مردم اين توطئه‌ها خنثي شد.

آملي لاريجاني با اظهار اميدواري نسبت به توفيقات الهي همگان در سال آينده،گفت: بايد همه مسؤولان تلاش كنند با ارائه خدمت رساني به مردم، در مسير قرب الهي قدم بردارند و ان شا الله سال آينده سالي همراه با بركت و موفقيت و سرشار از رضايتمندي عمومي باشد.

رييس قوه قضاييه با تاكيد بر حضور مستمر نيروي انتظامي براي حفظ امنيت جامعه در تعطيلات نوروزي ، افزود: متاسفانه هر سال در اين ايام تعدادي از هموطنان دچار خسارت مالي و جاني مي‌شوند .بنابراين لازم است در جهت پيشگيري از وقوع جرايم و تخلفات ، نيروي انتظامي به صورت گسترده تر در جامعه حاضر باشند تا از ميزان جرايم و تخلفات كاسته شود و مردم نيز كمال همكاري را با كاركنان تلاشگر و خدوم نيروي انتظامي داشته باشند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما