منوي اصلي
منوي اصلي
پيوندهاي مهم
پيوندهاي مهم
رهنمودهای ریاست قوه قضائیه
پيام رئيس قوه قضائيه به مناسبت 22 بهمن

آيت الله آملي لاريجاني در پيامي به مناسبت altيوم الله 22 بهمن تاكيد كرد: شركت و حضور يكپارچه امت اسلامي در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن همچون هر سال، ياس استكبار جهاني و دشمنان فتنه‌گر را در پي خواهد داشت.

متن كامل اين پيام بدين شرح است:

عصر حاضر، عصر بشر تشنه معنويت و عدالت است، معنويت و عدالتي كه جز با ظلم‌ستيزي، استقامت و پايداري دست يافتني نيست.

كنار زدن پرده تزوير متكي به زر و زور استكبار جهاني و اذناب داخلي آنان و تجلي و تلالو چهره دلنشين عدالت و آزادي، هنوز به مجاهدت و تلاشي همه جانبه، خستگي‌ناپذير و توأم با بصيرت نيازمند است.

امروز با برخوردهاي دوگانه داعيه داران دروغين آزادي و عدالت و فرو افتادن نقاب از چهره مزورانه آنان، جهانيان متوجه شده‌‌‌اند كه آزادي و عدالتي كه نويد مي‌دهند چيزي بيش از وعده‌هاي پوشالين و ابزاري در خدمت مطامع استعمارگرانه نيست. اين بيداري از بركات فجر انقلاب اسلامي است كه اميد مستضعفان عالم را به حاكميت و استقرار عدالت بيشتر كرده است.

اكنون با قرار گرفتن در چهارمين دهه حيات طيبه انقلاب شكوهمند اسلامي و با نگاهي به گذشته مي‌توان به وضوح دريافت كه نقطه عطف اين مجاهدت‌ها، حركت به سوي حاكميت ارزش‌هاي اسلامي و ايجاد جامعه‌اي عاري از ظلم و سرسپردگي بوده است.

تقارن سالگرد اين ميراث گرانبهاي امام راحل و شهداي عظيم‌الشان انقلاب با ايام اربعين حسيني و رحلت پيامبر گرامي اسلام(ص) و سبط اكبر آن حضرت در سال جاري، فرصت مناسبي است كه مي‌توان با استفاده از آن، مسيري روشن‌تر را براي اين حركت الهي ترسيم نمود، چرا كه انقلاب اسلامي مردم ايران، تداوم بخش قيام خونين عاشورا و پايمردي بر آموزه‌هاي مدينه فاضله نبوي است.

استقرار حاكميت اسلام و حق محوري، هدفي بود كه انقلاب امام راحل و امت شهيدپرور بر آن استوار بود و بحمدالله تاكنون ملت ما با رهبري هاي خردمندانه مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله خامنه‌اي‌(مدظله‌العالي) در همين مسير طي طريق نموده است.

مسووليت همگان به ويژه در شرايط فعلي كه هجمه‌هايي از دور و نزديك، نظام اسلامي ما را نشانه گرفته است، تدبير و رفتار سنجيده در نحوه برخورد با مسائل كشور خصوصا از سوي خواص، تاسي به سيره عملي حضرت امام(ره)، مراقبت مستمر دروني و حركت هماهنگ و منسجم در خط ولايت فقيه است.

شركت و حضور يكپارچه امت اسلامي در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن همچون هر سال، ياس استكبار جهاني و دشمنان فتنه‌گر را در پي خواهد داشت و اميد دوستان، همراهان و دلبستگان انقلاب را در سراسر جهان صد چندان خواهد ساخت.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما