منوي اصلي
منوي اصلي
پيوندهاي مهم
پيوندهاي مهم
رهنمودهای ریاست قوه قضائیه
رئيس قوه قضائيه:حفظ انقلاب اسلامی از وظایف دینی و ملی همگان است

altرئیس قوه قضائیه انقلاب اسلامی ایران را موهبتی الهی و نعمتی از طرف خداوند متعال دانست و افزود: این انقلاب با مجاهدت و پایمردی مجاهدان و رهبری امام راحل به ثمر نشست که حفظ این موهبت الهی وظیفه دینی و ملی همگان است.

به گزارش اداره كل روابط عمومي و تشريفات قوه قضائيه ، آیت ا... آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در جلسه امروز دوشنبه مسؤولان عالی قضائی با اشاره به اینکه دشمنان همواره در صدد ضربه زدن به انقلاب واسلام هستند، اظهار داشت: در طول این سی سال مردم فهیم وآگاه ایران اسلامی با حضور در صحنه به خوبی از این نعمت الهی حراست کرده و امیدواریم در روز 22 بهمن امسال هم با نمایش جدیدی از وحدت و قدرت ملت، پاسخ محکمی به یاوه‌گویی های دشمنان بدهند.

آیت ا... آملی لاریجانی انقلاب اسلامی را متاثر از اعتقادات دینی مردم دانسته و اظهار داشت: مردم هوشیار ایران در طول سالهای پس از انقلاب اثبات کرده‌اند که در راه خود و حراست از آرمانهای امام راحل و میراث گرانبهای ایشان یعنی «استقلال و آزادی » که برخاسته از آموزه‌های نورانی اسلام است، قاطعانه ایستاده‌اند و توهم ایجاد انقلاب رنگین و مخملی در عزم آنان خللی ایجاد نخواهد کرد.

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر قاطعیت دستگاه قضائی در برخورد با هنجارشکنانی که قصد ایجاد تفرقه در صفوف به هم پیوسته ملت دارند، افزودند: دستگاه قضائی با هماهنگی نیروهای انتظامی و امنیتی، با قاطعیت در مقابل افراد ضد انقلاب و مخالفان نظام جمهوری اسلامی خواهد ایستاد و نخواهد گذاشت که عده‌ای با توهمات و تخیلات خود برای مردم ایجاد مزاحمت کنند و چهره انقلاب نورانی مردم را در جهان مشوه سازند.

مسئولان عالی قضائی در ادامه این جلسه بحث و بررسی بودجه سال آینده دستگاه قضائی را مورد  ارزیابی قرار داده و معاون اداری و مالی قوه قضائیه گزارشی از نحوه تخصیص بودجه قوه قضائیه و سازمانهای تابعه ارائه کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما