منوي اصلي
منوي اصلي
پيوندهاي مهم
پيوندهاي مهم
رهنمودهای ریاست قوه قضائیه
در امنیت اجتماعی مردم نباید به هیچ وجه مسامحه ای صورت گیرد
رییس قوه قضاییه در جلسه مسوولان عالی قضایی با بیان این که در امنیت اجتماعی مردم، نباید به هیچ وجه مسامحه ای صورت گیرد از رسانه ها خواست درباره عواقب قانونی اقدامات علیه امنیت اجتماعی ،اطلاع رسانی کنند.
به گزارش روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله صادق آملی لاریجانی در این جلسه با قدردانی از رسانه ها و صدا و سیما در انعکاس مناسب برخورد قوه قضاییه با اشرار خواستار استمرار اطلاع رسانی رسانه ها در این زمینه و افزایش آگاهی ها نسبت به عواقب و تبعات قانونی اقدامات برهم زننده نظم و امنیت عمومی و اجتماعی مردم شد.
وی با اشاره به ضرورت وجود امنیت اجتماعی بار دیگر از تشدید برخورد دستگاه قضایی با اشرار و اراذل و اوباش خبر داد و گفت: باتوجه به تذکرات داده شده در روزهای اخیر برخورد قاطع و بسیار مناسبی با اشرار و زورگیران شده است و بار دیگر اعلام می کنیم که این شدت عمل همچنان ادامه خواهد داشت و دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در این زمینه به هیچ وجه کوتاه نخواهند آمد.
رییس قوه قضاییه با اعلام این که تمام کسانی که قصدشان تضعیف امنیت اجتماعی مردم است، باید هشدار و اخطار قوه قضاییه را جدی بگیرند، اظهار داشت:همگان دیدند که چند زورگیری که گرفتار قانون شده بودند در دادگاه چه حالی داشتند و این عاقبت تمام کسانی است که بخواهند دست به چنین اعمالی بزنند.
رییس دستگاه قضا تاکید کرد:در امنیت اجتماعی مردم، نباید به هیچ وجه مسامحه ای صورت گیرد و توصیه ما این است که صدا و سیما و سایر رسانه ها نصوص قانونی مربوط به عواقب جنایت علیه امنیت اجتماعی مردم را از زبان قضات و حقوقدانان به مردم منتقل کنند تا همه از عواقب وخیم این گونه اقدامات مطلع شوند و هیچ کسی دیگر حاضر نشود که جوانی و استعداد خود را و نیز خانواده ها را از این طریق متلاشی کند.
مسوولان عالی قضایی در این جلسه ماده 8 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و همچنین پیش نویس آیین نامه اجرایی نحوه اداره و نظارت بر بازداشتگاه ها را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما